Рада розпочала розгляд проекту Виборчого кодексу з 4150-ї правки

Спікер парламенту Андрій Парубій  — Рада розпочала розгляд проекту Виборчого кодексу з 4150-ї правки
Спікер парламенту Андрій Парубій
Фото: Станіслав Груздєв, Главком
На початку засідання в сесійній залі зареєструвалось 234 народних депутатів, втім участь у голосуванні наразі беруть лише близько 40 парламентарів Об этом сообщает secondstreet.in.ua со ссылкой на СМИ.


Народні депутати України сьогодні розпочали розгляд проекту Виборчого кодексу з 4150-ї правки. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій під час ранкового засідання Верховної Ради, передає УНН.


«Ми продовжуємо розгляд правок до проекту Виборчого кодексу», — зазначив Парубій.


За його словами, після сьогоднішнього засідання профільний комітет і робоча група з питань підготовки проекту Виборчого кодексу збереться для підготовки остаточного варіанту цього документу. На завтрашній ранок всі правки, які увійдуть до кінцевого варіанту документа і з якими нардепи мають ознайомитися до початку голосування, будуть роздані народним депутатам і оприлюднені на сайті. При цьому він попередив, що таких правок буде чимала кількість.


На початку засідання в сесійній залі зареєструвалось 234 народних депутатів, втім участь у голосуванні наразі беруть лише близько 40 парламентарів.


Нагадаємо, вчора, 9 липня, нардепи дійшли до 4150 правки до Кодексу з усіх 4568, таким чином на середу і ранок четверга парламентарям залишилось розглянути 418 правок.


Раніше голова ВРУ прогнозував, що парламент вийде на голосування по проекту виборчого кодексу об 11:00 11 липня.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/rada-rozpochala-rozglyad-proektu-viborchogo-kodeksu-z-4150-ji-pravki-608646.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя